Arka Bacaklarda Yara

ssedef28

merhabalar kedimle yeni bir eve taşındık yarın 1 hafta olacak yolculuk 8-9 saat ve çok stresli geçmişti. dün bacaklarında tüylerinin seyreldiğini gördüm bugün crystalin spreyle temizledim yara daha çok belirginleşti. kedim yolda çok stresliydi zaten eve geldiğimizden beri de sürekli yüksek sesle miyavlıyor dışarıdan ses duyunca tedirgin oluyor. mantar olabilir mi ya da stresten arka bacaklarda böyle tüy dökülmeleri olur mu acaba. normalden fazla kaşıma yalama vs yok. taşındığımız evin eşyaları biraz yüksek 1 metre falan sürekli aynı yükseklikten atladığı için olabilir mi?? yolculukta da rutinin dışında biofeline sakinleştirici kullanmıştım bir de petlebinin gönderdiği vets plus bağışıklık güçlendirici kullanıyor 1-2 haftadır yediklerinden kaynaklı alerjik bir durum olabilir diye de düşündüm. herhangi bir sağlık problemi yok bağışıklığı da gayet normal o yüzden mantar olacağını sanmıyorum. doğuda çok küçük bir ilçeye taşındık veterinere götürecek olsam saatler sürer malesef daha fazla stres olur şu an hiç iyi değil zaten:((

1 CEVAP

Ebru-c

Merhaba, geçmiş olsun öncelikle. Bazen benim kedimde de oluyor crystalinle sildikten sonra doğal kantaron yağı sürüyorum kulak çöpüyle çok iyi geliyor. Zaten sakıncası da olmayan bitkisel bir ürün.