Yavru Kedi Göz İltihaplanması

Sznyll

bahçede yavru kediler var bir tanesinin gözü yok gibi iltihap mı hiç mi yok ne olduğunu anlayamadım belediye veterinerine götüreceğim ancak hafta sonu açık olur mu bilmiyorum eğer açık değilse özel veterinerler ücretsiz bakar mı acaba

3 CEVAP

Merhaba izotonik su ile iyice açıp göz kabanı yapabilirsiniz , barınakta ise nöbetçi hekim olmak zorunda , muhakkak vardır , klinik veteriner ise muayene ücretini alır

Sznyll

şimdilik geçici olarak zylet göz damlası damlattım internette terramycin kullananda varmış haftasonu diye götüremezsem idare etmesi için ne yapabilirim bir kaç günlük

Sznyll

götürdüm sabah gözünü kaybetmiş maalesef