Kedi İsmi

Yeni erkek kedi almayı düşünüyoruz yabancı ve yaratıcı bir isim önerisi yapar mısınız

8 CEVAP

Cathorn

kediyi sahiplendikten sonra daha kolay isim bulabilirsiniz

Bende sizin gibi değişik bir isim istiyordum gittik çakıl koyduk ama pişman değilim :D

Ben de Tom diye planlamıştım Tom ve jerrydeki Tom gibi gri diye :) ama gelince aguu diye g harfini bastırarak ağlayınca 1 hafta, aguş oldu ismi :) bence geldikten sonra hareketlerine göre koyarsanız daha anlamlı olur :)

Cathorn sahiplenincr neden daha kolay isim bulunur ilk kedim daha gelmeden ismi belliydi

ccamurr

Nada,lotus

Pokecat

Catman

Pokecat

Sahiplerince daha kolay evet çünkü belki bir davranışı ya da görüntüsü sizin bir isme ısınmanızı sağlayabilir

Gardrop

Pokemon , mikel( maykıl) , bingo, aklıma bunlar geliyor. ;)