Kedimin Karnında Sert Bir Şey Var Yağ Bezesi Mi

lilbaris

Kedimin karın bölgesini severken elime sert bir şey geldi ama görünürde bir şey yok, böyle sert küçük top gibi. Fotoğraf ekledim işaretlediğim bölgenin içinde. Sizce ne olabilir?

4 CEVAP

Tolga_yay26

Şişlik içerdense ihmal etmeyin bi veterinerizi ziyaret edin röntgen çeksin dokunarak teşhis edilmez sonra pişman olmamak için zaman kaybetmeyin

AhsenAise

Hekiminiz görmeli , enjeksiyon yerleri zaman içerisinde ödem yapabilir, tümör e dahi dönüşebiliyor
Mutlaka hekiminiz gormeli

Mini2019

ellediğinizde tam yuvarlak gibi mi yoksa karnabahara dokunmuş gibi his veriyor mu ? her iki durumda da, eğer bir yağ bezesi, aşı birikmesi değilse, tomografi ve biyopsi gerekecektir.

lilbaris

Hayır tam yuvarlak gibi değil sivri bir şey geliyor elime. Veterineri aradım yağ bezesi olabileceğini, birkaç gün içinde önemli bir boyutta büyüme olmadığı sürece sorun olmayacağını söyledi