Acil Yardım

kedim akşam üstüden beri miyavlıyor sokağa çıkmak istiyor ama kör olduğu için tek başına çıkamıyor az önce bahçeye indirdik orda bir dişi kedi gördü onu istedi ama kedinin yavruları olduğu için onu istemedi ne yapmalıyım lütfen yardım

6 CEVAP

betulaltundal

kısırlaştırmazsanız 10 günde bir aynı sorunu yaşarsınız hayvancağıza da yazık.

aysegunerr

Kısırlaştırmalısınız.

Pokecat

Çiftleştirecek kızgınlıkta olan bir ev Kedisi bulup dişiyi evinize alabilirsiniz

tuandil

Bir şekilde oynatmayı deneyebilirsiniz dikkatini dağıtmak için şuan aklıma başka bir şey gelmedi :(

egilmez

Bir petten yada barınakdan yada kedisi olan tanıdıklarınızdan ona bir arkadas bulman onun icin en iyisi olur cok güzel birsey yapmıs olursun onun için bulana kadar fazla ilgi göstermen onu simdilik oyalaya bilir

ev de dişi kedimiz var