Nutri Feline Kısır Maması

Kedimi yaklaşık 1 ay önce kısırlaştırdım
Elimde mevcut yavru mamam olduğu için yeni mama almak için onun bitmesinş beklemiştim
Kedim şu an 11 aylık
Biraz araştırdım
Hills-pro plan-nutri feline gibi mamalara baktım
Nutri feline kuru mama deneyen var mı ya da başka bu fiyat civarlarında önerebileceğiniz mama var mı
Acana nd bütçemi aşıyor
Nutri feline karışık yaş mamasını almıştım maalesef hiçbirini beğenip yememişti yaş mamaların

1 CEVAP

simbakedi

açıkçası nutri feline markasını çok detaylı bilmiyorum, içerik de rezalet görünmüyor ancak proplan marka mama ile aynı fiyatlarda hatta proplan daha ucuza da var. bu nedenle ben bilindik bir markayı tercih ederim ilk başta.
https://www.a mazon.com.tr/Plan-Sterilised-Somonlu-Kedi-Mamas%C4%B1/dp/B009FYKL6K/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dib=eyJ2IjoiMSJ9.YfXx84qlwHiZY0xeDTfSz6wuqC2GlNbbUgwhqBLdTmz0yeKYww_10SGNLl-hXnEamUtNHmfy5g6J-ankm2OknjoOtToGs8EFNsGykjt0ljENx3VTzmjMtlH27BFN6WCiO7-_JhqfL8iiq6fWatOy9oAPVm_S-xsX53Hnv5ybn3ndZzySzb5siQlp51eyWstRVir-yN8REbiuOIzsjFMZHFI6CzryoUfsln03II84wSL5TJ0KfM-dPqu_yAi3ZqPCE3V2rHLsLk1qC8X_xEM1HRszToCJVziKIUXm8t5Sq8w.ootRi8PK-AqBMbYQdh7685XZLwoe_Mj7f6acGfwb7Rk&dib_tag=se&keywords=proplan%2Bk%C4%B1s%C4%B1r%2Bkedi%2Bmamas%C4%B1&qid=1719661763&sr=8-5&th=1

https://www.**********.com/nutri-feline-sterilised-somonlu-glutensiz-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg-3-adet-temizlik-mendili

boşlukları silip bakabilirsiniz, proplan a mazon sitesinden nutri feline de k olay mama