Erkek Kedim Bir Haftadır Eve Gelmedi

İki yıldır geldimiz yazlığa geldik erkek kedim bir haftadır eve gelmedi her gün aramaya başladık ama yok komşulara ve sokakta gördüğüm her çocuğa sordum ama yok. Ağlamaktan bir hal oldum. İlan verdim öldü diye düşünmek istemiyorum çünkü gelmeden aşılarını yaptırdım gayet Sağlıklı bir kediydi birileri aldıysa napacağımı bilmiyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı?

4 CEVAP

Kapının önüne kum koyabilirsiniz ilan verin bastırıp dağıtın cins bir kediyse almış olabilirler

Geçmiş olsun

Bir kedimiz daha var iki gün gelmişti ama bir hafta oldu gelmedi. Sosyal medyadan yayınladık ama kaç kişiye ulaşabiliriz ki.

Cennet29

Kediniz eğer kısır değilse kaybolması çok normal