9 Günlük Yavru Kedim Annesini Ememiyor

Kedim doğum yaptı ama yavrulardan birisi çok zayıf ve ememiyor kedi süt tozuyla zorla besliyorum fakat bi gelişme olmadı nefes almakta zorlanıyor 2 gündür zorla annesini emzirmeye çalışıyorum ama emememiş sanırım ne yapmam şazım acil yardımm

4 CEVAP

Melis1907

Merhaba köpeklerde bu durumda burun ile ağız arasındaki çizgiye iğne batırılır refleks kazanması için kedileri bilmiyorum

Melis1907

Merhaba köpeklerde bu durumda burun ile ağız arasındaki çizgiye iğne batırılır refleks kazanması için kedileri bilmiyorum

Foxx

Acil veterinere götürün.

Emirrckr

Bazı yavrularda maalesef bu tip problemler görülebiliyor.
Sizin elinizden pek bir şey gelmez son çare bir hekim görsün..