Kısırlaştırılmış Kedi Maması

ventricosa

Dişi kedimi kısırlaştıracağız yakında, kısırlaştırılmış kedi mamalarından hangisini tavsiye edersiniz?

5 CEVAP

dilo61

Merhaba,

bizim veterinerimiz kuru mama olarak Virbac, Proplan ve Royal Canin önerdi. Özellikle Virbac önerdi fakat çok pahalı ve zor bulunuyor. N&D sıkça tercih ediliyor iyi bir mama ama fiyatını hak etmediğini belirtti veterinerimiz. Biz şuan Royal Canin kullanıyoruz ve çok memnunuz. Aynı zamanda Royal Caninin kısırlaştırılmış yaş maması da mevcut. Acana yaş mamasını da öneririm kısırlaştırılmış değil ama içeriği çok kaliteli. Kaliteli olması çok daha önemli.

Merhaba royal canin sterilised fit 37 öneririm

ventricosa

Royalin ırk mamaları hakkında ne düşünüyorsunuz normal mamalardan daha mı iyiler?

Cosmicc

Biz nd acana orijen hills virbac kullanmış biri olarak brit care sensitive kısır mamasından baya memnunuz tavsiye ederim..

Cosmicc

Biz nd acana orijen hills virbac kullanmış biri olarak brit care sensitive kısır mamasından baya memnunuz tavsiye ederim..