Kedim Yürüyemiyor

selamlar. 9 yaşında, tekir mix bir kedim var. 2 gündür kedimde bir değişiklik vardı. yüksek yerlere zıplamadığını fark etmiştim ama çok üzerine düşmemiştim. dün yürürken bağırmaya başladı. ben de ayağı kırıldı sanıp veterinere götürdüm. orada röntgen çekildi ve kemiklerinde herhangi bir şey olmadığını yaşlılıktan olabileceğini söylediler. ağrı kesici verip gönderdiler. benden de 3 bin lira aldılar. kedim de hala aynı şikayetler devam ediyor. sırt kısmına dokundurmuyor. ayaklarında bir sorun yok. sabahtan beri hareket etmeden yatıyor. bu arada yemek yemesinde ve tuvaletinde sorun yok çok şükür. şimdi yine kötüleşti. yatarken bile ağlıyor. ben ne yapacağımı şaşırdım. veterinerde bi yerde çözüm olmuyor. gerçekten parasında değilim ama keşke derdini anlasalardı bu kadar içim yanmazdı. şimdi tekrar götürsem daha mı acı çeker, evde mi baksam bilemedim

5 CEVAP

ventricosa

Bence başka bir veterinere götürün en azından neyi olduğunu öğrenin

bugün tavsiye edilen başka bir prof. veterinerinere götürdüm. doktor daha bakar bakmaz anladı. bağırsakları kitlenmiş kızımın. masaj yoluyla idrarını yaptırdı. bağırsak için de ilaç verdi. kedim şimdi çok daha rahat çok şükür. gerçekten Allah bilen doktorlara düşürsün

Tuanaalsk

Bu yürüyememe durumu kalpte pıhtı atmasıyla da oluyordu tek ya da iki bacakta ancak sanırım iştahsızlık gibi başka belirtileri de var kedinizde gözlemlediğiniz Baska bir değişiklik var mı

başka bir değişiklik yok. sadece yürüyemiyor...

Tuanaalsk

Ön arka patileri arasında renk farkı var mı ya da sorunlu olan patiyle normal olan pati arasında