Köpeğim Beni Unutur Mu ?

Selinberra

Köpeğim golden 2 aylık dişi bir kaç aylığına arkadaşıma verdim , ona alışır mı yoksa sahibi benim olduğunu unutur mu ?

7 CEVAP

Pokecat

Siz alalı ne kadar oldu ? Eger 1 hafta gibi bir süre geçmiş daha size tam alışamamışsa sahip olarak arkadaşınızı benimseyebilir.

Unutabilir çünkü kucukmus daha bi 6-7aylik olsaydı unutmazdi

egilmez

Daha cok küçük oldugu icin uzun bir süre görmez ise sizi elbetde unutur

egilmez

Ama zaten daha cok kücük bir yavru oldugu icin 1 ayda görmezse sizi cok sorun olmaz yavru oldugu icin cabuk alısır sonucda yavru

Henüz 2 aylık bir bebek. Unutması muhtemel ancak köpekler için durum liderlikle bağdaşıktır. Köpeğinizi tekrar aldığınızda uygun yönetimle sadakatini ve saygısını kazanabilirsiniz.

Selinberra

Ben de 1 ay durdu ama ayrılmadan önce sürekli yaladı beni 6 temmuz da tekrar alıcam izmir de benimle 1 hafta daha kalıcak ara sıra görmeye gidicem

Unutmaz bence