Merhabalar Siyam Erkek 3 Yaşında Bir Kedim Var Dışarı Gidip Gelmesine İzin Veriyorum

Naletli

Fakat bir ay önce bir gitti bı daha iki gün oldu geleli ama geldiğinde obur kedim gitmiş kemikleri sayılan bir kedi geldi bı yerde kapalı kaldığını düşünüyorum bu sure

2 CEVAP

AhsenAise

Viral hastalıklar başta olmak üzere her türlü bedensel ve ruhsal hastalıklara açık olan sokağa bırakmanızin neticesi ile karşı karşıyasiniz
Cins kedilerin bağışıklık sistemi sokakta yüzlerce gen' in karışımını taşıyan kediler kadar kuvvetli değildir
Mutlaka ve mutlaka bir hekim görmeli

Sabisim

Benimde kedimde siyam dışarısı için asla uygun kediler değiller. Biri cins olduğunu görüp alıp götürebilir, sokağa atıldı sanabilir. Dışarısı tehlikelerle dolu bence kedinizi bir sağlık kontrolünden geçirtin ve bir daha dışarı bırakmayın.