Kedim İçin N Yapmalıyım

Naletli

Kedim bir yerde kapalı kalmış ve kemikeri görünüyor hareket etmekte nefes almakta zorlaniyor ne yapmalıyım gözlerinin yüzünün rengi bile yok soluk

2 CEVAP

Cennet29

Kedinizi veterinere kontrole götürün 1 ay uzun bir süre. Sokaklarda aç susuz kalmış belli ki bağışıklığı düşmüşe benziyo hastalıkta kapmış olabilir. Kedinizi salmasanız daha iyi olur onun için. Kediniz kısır mı

Sabisim

Viral bir hastalık kapsa bile bir haftada zayıflar gözünün rengi gider bir yerde kapalı kalmasına gerek yok bunun için. Onu hemen veterinere götürüp gerekli tedavilere bir an önce başlamalı ve bir daha sokağa bırakmamalısınız.