Testisinde Şişlik

Emrecanim

Bahçede ki kedimizin testisinin birinde şişlik, kızarıklık ve sertlik var. Bilgisi olan var mı?

1 CEVAP

AhsenAise

Şişlik darbe , enfeksiyon kaynaklı olabilir keza kizarilik da enfeksiyonu akla getiriyor
Semtinizde sokak kedilerine ücretsiz/ uygun ücretle bakan bir hekim var ise görmesi elzem
Yahut bu fotoğrafları bulunduğunuz ilin hayvansever sayfalarında paylaşın,belki hekim ücretine destek olunur ,yahut yerel hayvan koruma gönüllüleri kendileri tedavi ettirebilir