Gastro Mama Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Poki

İki buçuk aydır kedimin dışkısında sorun var, ya yumuşak,mukuslu ya da ishal. iç parazitlerini yaptırıyorum, probiyotik, kefir, tavuk her şeyi denedim. iki gün önce de gastro mamaya başladım eğer bilgisi olan varsa gastro mama ne zaman etkisini göstermeye başlıyor bilgilendirir misiniz çünkü hala ishal.

4 CEVAP

3patili

Aynı durum benim kedimde de var dört günde geçtik falan eski mamasıyla karıştıra karıştıra gastronun oranını artırdım. Şuan tamamen onu yiyor ortalama 1 haftada etkisini gösteriyor. Kesinlikle katılaştırdı faydasını görüyoruz. Bizimki Hills.

Tulay__

Çok geçmiş olsun. Bizim hekimimiz gastromamadan başka bir şey vermeyin demişti ve direk geçmiştik.Hills kullanmıştık. Hemen şifa olsun yavruya

honeypie1

Bazı kedilerin sindirim sistemi çok hassas olabiliyor. Gastro mama harici bir şey veriyorsanız onları da ince eleyip sık dokumaya başlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eleyerek sebebi bulmak en iyisi oluyor. Kedi çimi öneriyorum sindirimi epey etkisi oluyor. Sağlıklı günler

Poki

Ben de ilk gün karıştırmıştım ama direkt geçebilirsin dediler geçtim, ilk gün katı gibi oldu hatta tam sevindim ama 2. gün tekrar 2 kere ishal yaptı elimden bir şey gelmemesine çok üzülüyorum. teşekkür ederim cevap için