Köydeki Kedinin Gözüne Başka Bir Kedi Tırnak Atmış

Meryoyo

Tahmini bir hafta önce kadar başka bir kedi köyde sokakta beslediğim kedinin gözüne tırnak atmış ve gözü bu hale gelmiş. Yakın zamanda veterinere götürebilme şansım maddi açıdan maalesef yok. Götürene kadar gözü için neler yapabilirim ve gözü şuan ne durumda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

3 CEVAP

Sabisim

Gözü kötü görünüyor korneası hasar görmüş olabilir. Benim kedimin korneası çizildiğinde veteriner Novomed Oculisol damla vermişti. Günde dört defa iki damla sıkacaksınız. Sokak kedisi olduğu için gözüne damla sıktırır mı bilmiyorum ama şuan aklıma gelen bu.

Meryoyo

Çok teşekkür ederim. Uysal bir kedi umarım sıktırır. Damlayı nereden temin edebilirim?

Sabisim

Ben veterinerin kendisinden almıştım. İnternette satışı var ama orjinal mi yolluyorlar bilmiyorum. Orjinali yoğun kıvamlı bir göz damlası.