10 Gün Evimde Olmayacağımı

10 gün evde olmayacağım ve kedim için 2 günde bir komşum onun ihtiyaçlarını giderip biraz ilgilenecek. kedimin sağlığında ve psikolojisinde sıkıntı olur mu?

2 CEVAP

honeypie1

Gerekli önlemleri aldığınız takdirde biraz sizi özlemesi dışında bir şey olacağını düşünmüyorum.
Bir adet kokunuz bulunan tişörtü dışarıda bırakabilirsiniz daha iyi hissetmesi için.
Tehlikeli olabilecek eşyaları kapalı bi odaya kaldırmanızı önerebilirim.
Özellikle bitkiler varsa (yememesi için).

çok teşekkürler!