Bir Yaşındaki Erkek Kedim Kızgınlığa Girmedi

erkek kedim bir yaşını doldurdu ama hala kızgınlığa girmedi normal bir durum mu bu? hala kısırlaştırmadık erkek kedileri bir yaşından sonra kısırlaştırmak daha iyi olur dedi veterinerimiz ama ben güvenemedim

4 CEVAP

Bihos

Evet normal

dk

dişi kediniz de var mı? hayvanlarda genelde çiftleşme çağrısını dişiler veriyor, kedilerde de durum böyle. eğer bir çiftleşme çağrısı almadıysa normal bir durumdur. ama yine de veteriner muayenenizde danışmanız en sağlıklısı...

honeypie1

Ben kedimi 7 aylıkken kızgınlığa girmesi sebebiyle kısırlaştırdım. Dişi kedi. Herhangi bir sıkıntımız sağlık sorunumuz olmadı.
Tavsiyem kısırlaştırmayı ertelemeden yaptırmanız. Endişeleriniz var ise ameliyat öncesi tetkiklerinizi isteyin. Kan tahlili vs.

dişi kedimiz yok, dediğiniz gibi başka bir veterinere danışacağım. çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için