Kedinize Felix Yaş Mama Veriyor Musunuz?

Bihos

Haftada bir kez felix yada friskies yaş mama versem sorun olur mu?

3 CEVAP

Emirrckr

Haftada bir kez zararı olmaz ama madem haftada bir kez verecekseniz daha kaliteli bir yaş mama verin.
Bütçenizi yormaz.
Bir paket Schesir 70-80 TL’ye bulursunuz.
Haftada bir 80 TL’den zarar gelmez,en azından kedinizde kaliteli bir yaş mama yemiş olur.

SevimliCadi

Zorunda kalmadıkça sokakta baktığım canlara dahi Felix ve Friskies'i vermiyorum. Size de kedinizi bu mamalarla beslemenizi hiç tavsiye etmem. İçinde şeker, tahıl, zamk, vs bulunan ve et oranı çok düşük mamalar bunlar. Aynı fiyat bandında bir şeyler vermek istiyorsanız Proline'ın pouch mamalarını öneririm. Et oranı yine düşük, ancak kedilere zararlı diğer maddeleri içermiyor en azından...

Miaow

Ben felix ya da gimcat yaş mama veriyorum. Şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Çok fazla alıştırmamanızda yarar var tabi.