Kedim Yemek Yemiyor

dk

10 aylık erkek kedim 3 gündür yemek yemiyor. yaş mama da yemedi. normalde yemeği de aşırı sever. acaba aşırı sıcaktan veya ergenlik sancıları mı acaba bu diye düşündük ama sabah birkaç yere kusmuş bu durum beni aşırı tedirgin etti. bir bilgisi olan var mı acaba?

1 CEVAP

SevimliCadi

3 gün, hiçbir şey yememesi için uzun bir süre. Kusma da var, diyorsunuz... Bağırsağında veya midesinde bir sıkıntı var gibi. En kısa sürede bir uzmana gitmenizi tavsiye ederim.