Kısırklaştırma Sonrası Zıplayamama

Ben dükkanda baktığımız bir kediyi ibb de kısırlaştırdım 24 haziranda 26 sında teslim aldım hiçbir sorunu yoktu hareketliydi
Bugün farkettim ki yürüyüşü yavaşlamış ve çok iyi zıplayamıyor yüksek olmayan bir yere de 2 kere de zıplıyor dokunduğum anda homurdanmaya miyavlamaya başlıyor
Bu neyden kaynaklanıyor olabilir
Teslim aldığım günden itibare vitamin bağışıklık güçlendirici vs kullanıyorum
box ın üzerine zıplarken mesela ilkinde atlayamıyor ikincide anca çıkabiliyor
yavaş yürümeye başladı
kedi 7 aylık dişi

4 CEVAP

honeypie1

Çok uzak göremiyorum iyi bir şekilde ama isterseniz tarif edeyim size siz değerlendirin.
Dikiş bölgesinde kızarıklık, şişlik varsa enfeksiyona işaret.
Dikişlerini ne zaman aldıracağınızı biliyor musunuz? Kedimi kısırlaştırdıktan 1 hafta sonra yaranın gidişatını kontrol için tekrar veterinere gitmiştik. O sırada dikişler alıp yaraya da bakmışlardı.

honeypie1

Görebildiğim kadarıyla bir şişlik ya da kızarıklık yok gibi.

honeypie1

Görebildiğim kadarıyla bir şişlik ya da kızarıklık yok gibi.

honeypie1

Görebildiğim kadarıyla bir şişlik ya da kızarıklık yok gibi.