Pug Sahiplendim 12 Saat Araba Yolculuğu Cekicek Uyutulacakmis Ama Bir Sey Olur Mu?

Mabuderen

Puglar sıcağa ve havasizliga karsi cok hassaslar ve 12 saat boyunca aç susuz bir sey olur mu?
Acaba aranızda köpeğiyle otobüs yolculuğu yapan var mi dusuncelerinizi almak istiyorum eger cok tehlikeli bir sey ise kopegi sahiplenmekten vaz gecicem çünkü ona zarar gelsin istemiyorum

4 CEVAP

dollfacepersian

Aslında sorunuzu içinde cevabı ile sormuşsunuz. Sıcağa ve havasızlığa karşı çok hassas bir ırk,uyutulacak, aç susuz,12 saat. Sizce olur mu? Olmaz tabi ki. Köpeği THY kargo yada pet nakil ile almayı teklif edin ve ister siz alın ister başkası o köpek bu şekilde taşınacaktır, belki saati değişir o kadar. Aldığınız kişilere THY kargo ve pet nakili anlatmanızı hayvanlar için daha güvenli olduğunu ve onların kaarina olduğunu söylemenizi tavsiye ederim ayrıca,belki bu insanlık dışı şartlarda hayvan göndermek yerine daha insanı yolları tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Umarım bu köpek ve diğer verdiklerini tüm hayvanlar daha iyi şartlarda taşınır. Böyle diyorum çünkü böyle taşımakta sorun görmemelerinden belli ki köpeği sahiplendiren kişiler ya petshop ya da çiftlik sahibi gibi geldi bana

Desifora

Yazık o kadar yolu gelmesin ya arabanızla gidip alın ya da uçakla gelsin

Mabuderen

Teşekkür ederim arkadaşlar sahiplnmekten vaz gectik

Mabuderen

Keske mesajlari silmeseydim sahibi isi maddiyata döktü