Fip Hastalığı Atlatan Var Mı?

Esenyel1002

Arkadaşlar merhaba üç gün once kedim fip tanısı aldı. Hemen Gs tedavisine başladık suan veterinerimiz başlangıç aşamasında olduğunu söylüyor. A/G degeri 0.6 olarak çıktı bu nalet hastalığı atlatan var mı? Cok korkuyoruz

4 CEVAP

burcingltkn

çok geçmiş olsun gs ile atlatan yüzlerce kedi var maddi olarak zorlayıcı bı ilaç malesef İnşallah bir an önce sağlığına kavusur

Tolga_yay26

Bir kedi atlatmak üzereydi baya toparlamıştı 45. Dozlardayken kızgınlığa girip dışarı kaçmış araba vurmuştu ☹️ ALLAH Şifa versin acil inşallah 🙏 fipin türüne göre değişiyormuş tedavi hekiminiz daha iyi bilgi verir bu konuda

EsinCat

Eidd kapsülleri adında bir gıda takviyesi varmış bilginiz var mı bilmiyorum ama onunla bu hastalıktan kurtulan çok kedi olmuş
https://www.instagram.com/petcore35_eidd?igsh=MXZqcXR0NG5rNnltbw==
Bu sayfanın linki hesap adı da petcore35 , bir araştırın isterseniz faydası olduğu söyleniyor, umarım hemen iyi olur bebeğiniz

Sokaktan hamile diye aldığım kedi ıslak fib çıktı eidd kapsülleri kullandık 45 günlük Bi tedavi sonrası çok şükür atlattık hem ucuz hem de garantili mutlaka araştırın derim eidd kapsülleri