5 Gün Önce Sokakta Annesi Terketmiş Yavru Kedi Buldum

Kaju35

İç dış parazitini yaptım dış paraziti yıkayarak yaptım çünkü çok piresi vardı 2 gün önce ise isal başladı çok su gibi değil ama cıvık yapıyor yemesi güzel probiyotik mi başlasam acaba yıkadığımdan dolayı olmuş olabilirmi arkadaşlar

5 CEVAP

Tavuk haşlayıp uygun bir şekilde küçültüp verebilirsin benim kedim tavuk yemiyor bu yüzden kefir içiriyorum şırıngayla az içiriyorum bahçemde yavrular var 1 aylık onlar da ishaldi kefiri az suyla karıştırıp koydum önlerine ishali geçti

1 çay Kuru maya'ya biraz su ekle ve kediye içir sabah ve akşam hemen toparlancakdır dışkısı.Geçmis olsun

AhsenAise

Bir hafta sadece haşlanmış pirinçli tavuk verdik düzelmişti bizimki

Miaow

İshal için yoğurt ile pirinç lapasını karıştırıp yedirebilirsiniz. (Veteriner önerisi)

honeypie1

Mama olarak ne veriyorsunuz?