Brit Care Sensitive Mama İshal Yapar Mı?

Merhaba, 2 hafta önce British shorthair kedimde proplan tavuklu kitten mamadan brit care sensitive mamaya geçiş yaptım ve son birkaç gündür gözlemliyorum ishal gibi zaten kedimin hassas midesi var her değişiklikte ishal olabiliyor? Bu seferki mamadan olabilir mi?

2 CEVAP

yumik

Değişikliğin ilk başında ishal olabiliyor ama brit care içeriği çok iyi olsa da %90 ishal yapan bir mama ben o yüzden bırakmıştım

honeypie1

Yapabilir. Direkt mama değişikliği yaptıysanız sebebi bu da olabilir. 1/4 oranla değiştirmeye başlamanız gerekiyor.