Keşide Açık Yara Nasıl Geçer Ne Yapmalıyım Saat Geç Vet Kapali

xxezgixx

Bahçemizdeki kedi acı dolu miyavlayınca indim baktım yürüyemiyor. Önce kırık olduğunu zannetim fakat göbek bölgesinde açık yara var, fotoğragını atamıyorum çünkü dokundurtmuyor. Ön patileri sağlam arka iki patisi yerde sürünüyor. Araştırdım biraz baticon sürün yazıyordu, zor bela sürdük. Sürdükten 3 saat sonra patilerinin üstüne bastı, yürüdü. Şimdi uyuyor acaba bu yara neden olmuş olabilir ve nasil bir yontem uygulamaliyim saat suan gec oldugu icin bir sey yapamadim cevabinizi bekliyorum.

2 CEVAP

pongul

nedeni hersey olabilir. tekrar baticon ile temizleyin iyice. yarin sabah veterinere gidin. az kaldi bikac saat. gecmis olsun.

xxezgixx

Çok tesekkur ederim