Dışkıda Geçmeyen Kan

EsinCat

3 kedim var, birinin dışkısı sürekli problemli. Devamlı tekrarlayan bir kan problemi var. Yaklaşık 3-4 ay önce uzun süreli ishal ve dışkıda kan sorunu yaşadık yine kendi veterinerimiz hariç biri tam donanımlı olmak üzere 2 farklı güvenilir veterinere daha götürdüm ne olur ne olmaz diye, kan tahlili röntgen dışkı tahlili ultrason hepsine bakıldı ciddi hiçbir şey çıkmadı ve cinsinden de kaynaklı bağırsaklarının çok hassas olduğu, alerjik olduğu söylendi. Takviyeler ve ciddi bir sabırla bir şekilde geçirdik. Şimdi birkaç haftadır yine tekrarladı, bugün yine içimiz rahat olsun diye röntgen çektirdik görünen hiçbir terslik yok. N&d düşük tahıllı tavuklu narlı kısır kedi maması kullanıyoruz, yediği içtiği herşeye ekstra dikkat ediyorum ama bir türlü kesin ve kalıcı bir çözüm bulamadım kafayı yemek üzereyim bilgisi fikri olan paylaşırsa çok memnun olurum

18 CEVAP

honeypie1

Royal Canin neredeyse 1.5 senedir kullanıyorum. Çok memnunum ben hiçbir sıkıntı yaşamadık. 1 paket yaş mama + ihtiyacı kadar kuru mama ile destekliyorum. Umarım değiştirerek çare bulursunuz. Teşhisi kesin bulunamayan şeyler can sıkıyor evcil hayvanlar konusunda.

EsinCat

Teşekkür ederim royal canini daha detaylı araştıracağım. İnanın ne yapacağını şaşırıyor insan bir de her detaylarına o kadar dikkat ediyorum herşeyleri iyi olsun diye o kadar uğraşıyorum ki, ona rağmen böyle olması çok yıpratıyor

EsinCat

Teşekkür ederim 🙏🏻