Kedim Kısırlaştıktan Sonra Hareketlendi

ozgesahinn

merhaba. Kedim 6 yaşında bir gözü yoktu 2 ay önce hem gözü alındı hem kısırlaştırıldı. Sağlık koşulları kilosu vb uygun olmadığı için öncesinde ameliyata almamışlardı. Değerleri çok iyi çıktı ameliyatı çok iyi geçti ve aonrasında da hiç aorun yaşamadık. 1 aya yakın kafalığı kaldı gözü hemen kaynamadı diye ve çıkardığımızda çok rahatladı haliyle :) sorum şu kedim bu ameliyattan sonra aşırı hareketli oldu hiç oyun oynamazdı neredeyse tüm gün oynamak istiyor sürekli bizi ısırıyor sürekli peşimde geziyor yemek oyun istiyor 6 yıl bambaşka bir kediydi çok şaşırıyorum bu hormanlarından mı kaynaklı yoksa başla bir davranış biçimi mi sizce normaldr daha sakin oluyorlar diye gözlemledim hep kısır kedileri böyle görmemiştim hiç:)

1 CEVAP

ssedef28

merhaba 6 yaşına kadar kızgınlığa girdiği için stresten oyun oynamamış vs olabilir kısırlaşıp rahatlayınca keyifli bir kedi olmuştur