Sokaktaki Hayvanlar İçin Yanlış Mama Almışım Yemiyorlar

Tolga_yay26

Merhabalar sokaktaki hayvanlar için biraz premium alayım dedim kaş yaparken göz çıkartmışım brit premium nature tavuklu büyük ırk yavru köpek maması 15kg aldım ama yemiyorlar içine ödülde atıyorum nafile ne yapacağım ☹️

5 CEVAP

SevimliCadi

Brit Care ile iletişime geçmeyi denediniz mi? Mamanın yüzde 10undan fazlasını kullanmadıysanız Brit Care mamayı geri alıyor diye biliyorum.

SevimliCadi

Fazla kullandıysanız geri almayabilirler, ama siz yine de bir sorun.

Aldığınız mama büyük ırk köpek içinse taneleri de büyüktür. O nedenle yemiyor olabilirler. Bir miktarını tavuk suyuyla vermeyi deneyin, bakın. Umarım sevip yerler.

AhsenAise

Benzer durumu kedilerde yaşamıştım, sürekli tavuklu mama kullanıyordum aynı markanin balıklı olanina geçince takribi bir hafta on gün kadar yemediler ,sonra az az yemeye başladılar ve alıştılar belki böyle bir durumdur

Ahudr

Belediyenizin instagram sayfasindan sormanizi öneririm köpeklerin sayisinda azalma görüyoruz neler oluyor bilelim diye farkinda olmayanlarda varsa duysunlar en azından

Tolga_yay26

İletişime geçmedim geçicem fakat baya kullanmışımdır ama köpeklerde azalmış mahallede ne oluyor anlamadım topluyormu belediye acaba bide bunu tavuklu etli suyla karıştırıp versem yiyebilirlermi