Yavru Sokak Kendilerinde Çok Pire Var

Pireye karşı etkili dış parazit veya sprey marksı önerebilirmisiniz aşırı derecede pire var üzerlerinde pirelerde kurtulsunlarki evime alayım yavrucukları şuan bahçemdeler :(

3 CEVAP

Biz broadline iç dış parazit damlası kullanıyoruz vet tavsiye etmişti uygulamasıda basit
Zaten baş edilmeyecek bir durumda pire var ise vet ilaçlı yıkama yapar

Emirrckr

Veterinerden dış parazit damlası temin edin.
Stronghold veya Advantage olabilir.
Hatta iç parazitte vardır onlarda,Advantage multi(iç-dış karışık)alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için vete götürüp verdiniz markaları sorucam bakalım hangisini tavsiye edicek en etkili olarak inşallah cabuk kurtulurlarda eve alabilirim yavrucukları