Zeminde Bulunan Kahverengi Lekeler

berke2020i

Evimin birkaç bölgesinde yerde bu tarz kahverengi lekeler oluşuyor. Kedimden dolayı oluştuğunu düşünüyorum ama tükürük müdür başka bir şey midir bilemiyorum. Kötü bir kokusu yok baharatımsı bir kokusu var. Bu durum normal midir, bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim.

5 CEVAP

Emirrckr

Kediniz erkek mi?
İdrar yollarında problem olabilir.

berke2020i

Hayır, dişi.

Tolga_yay26

Kısır değil ise Doğum yaptımı yakın zamanda yada çiftleştimi?

berke2020i

Hayır kedimi kısırlaştırdık.

kj0122

İdrar yollarında problem olması için sadece erkek kedi olması şart değil tuvaletini yaptıktan sonra tuvalet kabı en geç yarım saat 1 saat içinde temizlenmeli tuvalet bakımı önemli yoksa ters reaksiyon gösteriyor bende kedim böbrek hastası olduğu için az çok bildiklerimi aktarmak istiyorum bu noktada idrar yollarında enfeksiyon olabilir kanlı lekelere denk geliyorsanız böyle belki kristallenme başlangıcında da olabilir Allah korusun tabi bir ultrason isteyin derim ben tedbir amaçlı