Orijen Yavru Ve Yetirkin Tahilsiz Mamasi

Hilakyol

Orijen tahilsiz yetiskin ve yavru kedi mamasini alacaktim yavru bir kedi icin ancak bir yorumda yavru kedim sindiremedi ishal oldu yazlmis. Ama orijin guzel bir mama turu ve almakta istiyorum . Siz ne dusunuyorsunuz ? Yavru kedinize denediniz mi hic yada denetirmisiniz?

2 CEVAP

septikbaykus

Güzel marka onda tartışma yok zaten.

Ama her mama her kedide aynı etkiyi göstermiyo işte. Komşunun ukala kısır tombalak kedisi herşeye burun kıvırır mesela ama geldi mito mix i yedi afiyetle. **********nın 75 liralık maması yani bildiğin

aleyn

v4patinin dediği gibi her mama her kediye iyi gelmiyor biraz deneme yanılma ve gözlemle kedinizin hem sevdiği hem de sağlığına iyi gelecek mamayı bulabiliyorsunuz ancak. bu yuzden az miktarlı paketlerden alıp deneyebilirsiniz. mamaların sindirimde sorun oluşturmasının bir sebebi de eski mamayı direkt kesip yenisini vermektir. eski mamasıyla bi süre karıştırarak yavaş yavaş geçiş yapmak sindirimin alışmasını kolaylaştırır. ilk kuru maması olmayacaksa mutlaka süreç içinde geçiş yapın.