Kedimin Cildindeki Bu Şey De Ne?!

Merhaba arkadaşlar, kedimi severken tüylerinin arasında bir kabarıklık farkettim. Baktığımda ise bunu buldum. Zaten tüy dökülmesi epey fazlaydı, ancak hiç bu tarz bir sorunla karşılaşmadım. Kedim 1 yaşında, dişi, tekir. Yaklaşık 6-7 aydır bonacibo'nun tavuklu manasıyla besleniyor. Sizce sorun mamadan kaynaklı mı? Veya bu cilt problemi nedir? Mantar veya egzama olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

sude28

yağlı kuyruk sendromu bu galiba.Benim kedimde de vardı. Veterinere götürdüğümüzde fazla mama verdiğimiz için fazla proteinden dolayı yağlanma olmuş. Herhangi bin ilaç vermedi. Kendiliğinden geçti.Tabi mamayı azaltarak. Ama sen yine de bi veterinere git

Teşekkür ederim