25 Günlük Kedi Yaş Mama Yer Mi

CalicoMia

Evet aslında soru başlıkta olduğu gibi yavru kedi 25 günlük oldu hala süt tozu ile besliyoruz ama dişlerinin bir kısmı çıkmış olmasına rağmen yaş mama yemiyor normal mi yoksa yemeye başlamalı mıydı?

7 CEVAP

Cennet29

1 aylık olunca yavaştan yaş mama ve kuru mamaya geçiş yapabilirsiniz. Mama olarak bebek kedi maması öneririm spectrum da var birde royal caninde. Yaş mama da royal mother and baby kullanabilirsiniz gelişimine faydalı olur. Evde kendiniz de bişeyler pişirip püre haline getirip ikram edebilirsiniz. Yaş mama kaliteli olmadığı sürece hiç yemeseler daha iyi.

ssedef28

merhaba aldığınız mamaların tanelerinden dolayı yemiyor olabilir imkanınız varsa bir de uniquenin yavru kedi mamasını alıp deneyin onun mama taneleri çok küçük rahatlıkla yiyebilir

ssedef28

yemiyorsa da gayet normal benim kedim 5. haftada yemeye başlamıştı ve mama yedikten sonra da zaten süt tozunu içmek istememişti

CalicoMia

Acana nın püre mamasını yiyor ama genede süt içiyor sanırım yavaş yavaş kesilecek Royal canin in yaş mamasını yemedi tükürüyor direkt sanırım acana ile devam edeceğim teşekkür ederim yorumlarınız için💖

CalicoMia

merhaba royal canin ve acana yaş maması aldım kuru mama olarak da felicia kitten dişleri çıktığı halde yaş mama yememesi garip geldi süt artık doyurmuyor ama mama da yemiyor :(

Emirrckr

Acana içerik olarakta çok temiz,
Onu yemesi iyi olmuş :)
Sütten hemen kesilmez zaten kesmeye de gerek yok 1-2 hafta daha devam edebilirsiniz,zararı olmaz.
4.haftadan sonra yavaş yavaş yaş mamasına ufak taneli kitten kuru mamalardan da karıştırmaya başlayabilirsiniz.

CalicoMia

Evet acana nın içeriğini bende çok beğeniyorum miniğimiz de çok beğendi tadını. Şuan 4.haftaya girdik pazar günü 1 aylık olacak yavaş yavaş mamaya geçiyor teşekkür ederim cevabınız için🥰