Royal Canin Ürinary Mama Kullanan

melikecgc

Kedim 1.5 sene önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdi yeni bi mamaya gecmek istiyorum royal canin ürinary mamayı kullanan beğenen var mı yoksa hills,advance,proplan markalarının birini mi alsam

3 CEVAP

Cennet29

Benim kedim sanabelle normal ve kısır mamasını severek yediği için sanabelle urinary sipariş ettim tadını da sevdi umarım bundan fayda görürürüz. Hills denemiştim cok beğenmediği için devam edemedim

naneliiiii

Benimkinin çok şükür öyle bir sorunu olmadı ama biz yine veteriner serilerinden Royal c satiety balance kullanıyoruz, hani hem kilo hem struvit için önlem olarak, oluşmasın diye. Bayılarak yiyor iştahla. Royal canin lezzet açısından başarılı diye düşünüyorum genelde kediler hep severek yiyor

Ebru-c

Biz proplan almıştık, virbac da çok iyiymiş.