Kedimin Sesi Kısıldı

Cathorn

yeni sahiplendiiğimiz için her değile giriyordu ve miyavlıyordu ona güzel bir odaya yerleştirdik ihtiyacı olan her şeyi koyduk geceleri orada kalıyor keyfi yerinde ama sanırım yine sığabileceği yerlere girip çok miyavlıyor biz duymuyoruz bu yüzden sesi kısıldı :( yoksa gayet hopluyor zıplıyor oyun oynuyor ama miyavlayamıyor çok kısık miyavlıyor ne yapmalıyız

2 CEVAP

sertenisto

Gece yalnız kaldığı için çok miyavlıyor sizi arıyor olabilir. neden ayrı bir oda yaptınız ki gece oraya kapatmak gezmesine engel olmak üzer kedinizi.

Cathorn

benide üzüyor ama bize alışınca daha rahat dolaşacak babam miyavlıyor uyuyamıyoruz bırakın bir oda onun olsun dedi