Astımı Olan Kediye Kum Ve Mama Önerisi

selinay41

palet kum ve mama öneri

4 CEVAP

Ebru-c

Merhaba benim kedimde de çok ciddi alerji sorunu olmuştu kumdan dolayı bir sürü marka denedikten sonra toi moi kokusuz sodyum bentonit kumu kullanmaya başladık, Allaha şükür hiç sorun yaşamadım. Tozutma durumu asla yok. Aylardır 1 kere bile hapşırık ya da göz akıntısı yaşamadık

eceyalinay

mama konusunda hills science plan kuru mamalardan biz cok memnun kaldik. bir suru probleme yonelik tedavi mamalari var. yine de bir veterinere danisin bence.

Ozlemkopuk

Benimde denemedigim kum kalmamıştı şu toz konusunda ama gerçekten toi moi aralarında en sevdiğim fiyat olarakta beni zorlamiyor sık sık değiştirme imkanım oluyor kesinlikle toz şikayeti olan herkesin bikere denemesini tavsiye ederim

selinay41

Güncel