Brit Care Cocco Kedi Maması Kullanan Var Mı?

dilaykablan

Herkese merhaba,

Dün itibariyle 1 yaşına giren kedim için N&D düşük tahıllı morina balıklı mama kullanıyorduk ama son zamanlarda ağzına sürmez oldu. Gidip gelip diğer kedimizin yavru mamasını yiyor. Daha önce N&D kuzu etli mamayı da kullandığımız için marka değiştirmeyi düşünüyorum. Acana ve orijen bütçeme uygun olmadığı için Brit Care Cocco almayı düşünüyorum. Daha önce kullananlar varsa yorumlarını paylaşabilirler mi?

1 CEVAP

fatmatina

Merhabalar ben Brit Care Cocco kullanıyorum uzun zamandır ve tavsiye ederim değerleri ve içeriği güzel bir mamadır..Kedim kısır olduğu halde değerleri uygun olduğundan kullanmaya devam ettik kedim de seviyor..Acana ve Orijen değerleri yüksek mamalar sanırım ilerde erkek kısır kedilerde idrar yollarında sıkıntı yaratabilirler diye okumuştum ama net bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem..