Köpeğimin Aşısı 1 Hafya Gecikirse Sorun Olur Mu?

Irmaakk

Merhaba, köpeğimizin karma 2 aşı zamanı geldi fakat biz şehir dışındayız akrabaları ziyarete yaylaya geldik ve maalesef yakınlarda veteriner yok. Veteriner bulmak için de şehir merkezine inmek gerekiyor ve orası bayağı uzak. Aşı 1 hafta gecikirse bir sorun olur mu? Eğer etkinliğini vs düşürecekse mecbur şehir merkezine ineceğiz.

4 CEVAP

retarget

Soruyu eksik okumuşum, karma 1 ile 2'nin belli bir süre ile sırayla yaptırılması gerektiğinden geciktirmeden yaptırmanız gerekmektedir.
İlk başta verdiğim yanıt için özür dilerim, onu dikkate almayın.

retarget

Merhaba. Hiçbir sorun olmaz ama ihmal etmeyin.

aslihan_e

Neye göre sorun olmaz diyorsunuz anlamadım, karma 1 ve 2 arasındaki süreyi kaçırırsanız en baştan birinci dozu yaptırmanız gerekiyor yoksa etkisiz olur. Sadece yıllık hatırlatma dozunu istediğiniz zaman yaptırıyorsunuz. Dünyanın her yerinde böyle bilinir.

Irmaakk

Cevaplar için teşekkürler