Kedinin Göz Rengi Değişti

Thebb

Arkadaşlar merhaba çevremdeki kedilere mama veriyorum geçenlerde bir yavrunun gözünün değiştiğini fark ettim kötü bir halde herhangi bir bilgisi olan var mı konu hakkında?

3 CEVAP

aslihan_e

Acil veterinere götürün, durumunuz yoksa hayvan ambulansı çağırın ama kedi için en iyisi özel veterinerdir.

dnz3434

Çok acil veterinere gitmesi gerekiyor. Bulunduğunuz şehirin belediyesini arayabilirsiniz. Ya da arkadaşların söylediği gibi hayvan ambulansı ile devlet kliniğine yönlendirebilirsiniz.. o yavruyu o halde bırakmayın lütfen..

Bihos

Maalesef enfeksiyon kapmış kuzum veterinere götürmezseniz kör kalabilir lütfen veterinere goturun