Kedimin Dişi Sallanıyor

Zeyno55z1

Kedim 5 yaşında 1 aydır çenesi ağriyor falan zannediyorum geçen hafta farkettimki 1 dişi sallanıyor zaten agzi cok kotu kokuyordu sanirim curudu ceksem elime gelecek gibi ama 1 haftadir düşmüyor bekledim ne yapmam gerekir bu durumda vete gidecek bir durumum yok kedim sanki eskisinden daha tatsız

1 CEVAP

dnz3434

Vete gidecek bir durumum yok demeniz, kendiniz de ciddi bir diş ağrısı yaşadığınızda doktora gidecek durumum yok diyip evde oturmaya devam etmenizle aynı şey. Gittiğiniz zaman tedavi sürecinin nasıl işleyeceğini, ne kadar ödeme yapacağınızı, bilmeden kimse sizin cebinizden para almayacak. Gidip hayvanın ne yaşadığını öğrenmek sizi de rahatlatacak, veterinere gidecek durumum yok demek sizin vicdanınızı rahatlatacak bir gerekçe değil.. bilginize.