Lenfomadan Yavrumuzu Kaybettik :(

sulebb

Yaklaşık 5 aydır bu platformda başlıklar bir çare bulmaya çalışıyordum o yüzden bu başlığı bizimle benzer hastalığı yaşayan olursa diye bilgilendirme amaçlı açtım.Basit tüy kusmalarla başlayan ,daha sonra sıklığını ve tüy dışında yediklerini de çıkarmayla devam eden sürecimizin ortalarında şeromuzun acil ameliyata alınmasıyla bağırsaklarında lenf kanseri olduğu tespit edildi.İlk ameliyatın 3 gün sonrasında tekrar kötüleşinde bir ameliyata daha alındı ve 2.tümör de alındı.Bundan sonraki süreç çok hızlı gelişti,bazı günler umut verecek kadar iyiydi ,son 4 gün ise vücudu bir anda çökmeye başladı ,en son yutma refleksi bil kayboldu.Bunları yazarken hala içim yanıyor.Onunla birlikte her süreçte biz de öldük .Ve canımızı maalesef bugün kaybettik.Kronik geçmeyen kusma durumu olursa çok basit bir seveptan bizimkisi gibi çok ağır durumlardan da kaynaklanıyor olabilir göz ardı etmeyin.Maalesef bizimki gibi lenfomatik bir şeyse kurtulma ihtimali de düşük.Belki de bizim şeromunzun yaşından böyle oldu .10 yaşındaydı canımız

4 CEVAP

SevimliCadi

Başınız sağolsun. Bu acınızın arasında yaşadıklarınızı bizimle paylaştığınız, uyarılarda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum.

Magnetar

Başınız sağ olsun.

sulebb

Teşekkür ederim

Tolga_yay26

Başınız sağolsun hayvanlar evladımız gibi oluyor bağ kurunca o güzellikleri onlara verip bağ kurdurtan sizi sizden daha iyi Tanıyan yaradan Asıl sahibi almış karar onun emin olun hayvan sevginizi kaybetmeyin bu acınızdan haberdar olan sizi Mutlu etmeye her an muktedirdir ne mutlu size 10 yaşına kadar emanete gözünüz gibi bakmışınız tekrar başınız sağolsun