Kedim Çok Zayıfladı

Simal58

Kedimin burun ve agız cevresi böyle karardı ve sanki patisinde yara var gibi veterinere suan götüremiyorum cok zayıfladı ve dişleri sahiplendiğimden beri böyle kuru mama yemiyor ne yapabilirim

5 CEVAP

Fistikpasa

Veterinere neden görüremiyorsunuz? İnsanlar buradan size ne gibi bir yardım edebilir ki? Veterinere götüremiyorsanız, veterinerle telefonla iletişime geçip fotoğrafları ona göndermenizi tavsiye ediyorum durum ciddi olabilir

Sabisim

Dişleri iltihaplanmış belli zaten arka dişlerini tartar kaplamış. Evde müdahele edemezsiniz veterinere götürmek zorundasınız.

caliskancrn

malesefki ciddi bi durum olduğu için veterinere götürmeniz lazım beklemeniz bile durumu ağırlaştırmış olabilir.
dilinde yaralar var mı?

Venusss33

Acilen veterinere goturmeniz lazım aynısını kendim yaşadım kendi kedimde kuru mama yemiyordu hiç dişlerinde tartar başlangıcı var sizin kedinizinde temizlenmesi lazım mama yememesi de diş etlerinin ağrımasından kuru mama yiyince kanıyordur hatta siz fark etmiyorsunuzdur tartar temizliği yapacaklar büyük ihtimalle anestezi alacak korkmayın sonrasında "Oral cure" diye bi ağız spreyi var onu kullanmanız gerekebilir

ilaydacakir

Damak renginden bile belli diş sorunu var maalesef ve diş sorunları ilerledikçe daha kötü sonuçlar doğurabiliyor. Veterinere götürmeye çalışın eğer cidden götüremiyorsanız da arayın veya görselleri mesajla falan yollayın mutlaka