Kedi Kısırlaştırma Sonrası Mama Huyu Değişikliği

kedimi yaklaşık 1 hafta önce kısırlaştırdım normalde önceden günde 1 kutu yaş mama yerdi versen 2 kutu bile yerdi ama şimdi yüzüne bile bakmıyor hatta sabahları paramızla yapışırdı ki yaş mama yesin şu an 1 kaşık bile yemiyor şunu da ekleyeyim eskiden günde hem yaş hem kuru mama yiyordu kuru mama yeme miktarı eskisiyle aynı yani eskisine göre az yemiş oluyor sizce bir sorun mu var bir de hem kuru hem yaş mamada pro plan kullanıyoruz

5 CEVAP

Benim kedimde kısırlaştırdıktan sonra normalde yediği yaş mamaya burun kıvırmıştı başka marka verince yemişti deneyin isterseniz

Bihos

Allah allah normalde iştahları acılırmıs kısırlastırmadan sonra. Ama daha bi hafta olmus yeni sayılır 10 15 güne düzelir

kuru mamayı pek sevmez hatta onu yiyor ama bunu yemiyor daha anlamadım valla

eceyalinay

bizim veteriner anesteziden sonra istahsizlik ve huysuzluk olabilir demisti bir iki gun. eger su icip yas veya kuru mama herhangi bir seyler yiyorsa dert etmenize gerek yok bence. ama ne su iciyor ne de bir seyler yiyorsa, ozellikle de bu durum iki gunden fazla surduyse kesinlikle tekrar veterinere goturmelisiniz.

yok kuru mama yiyor ve su da içiyor hatta ödül maması da yiyor ben sadece yaş mamadan neden bir anda vazgeçti acaba bir sorun mi var diye düşündüm zaten kısırlaştırılmasının üzerinden 1 hafta geçti bile