Kedime 3 4 Güne Bi Haşlanmış Tavuk Ciğeri Versem Bir Sorun Olurmu?

Bihos

En sevdiği haşlanmış ciğer iştahla yediği tek şey

3 CEVAP

aslihan_e

Hiçbir şey olmaz, ciğerin sık verilmesi zararlı diyorlar ama onun için her gün yarım kilo, bir kilo yiyecek de fazla gelecek. Ayrıca yabancı bir forumda birinin yorumunu okumuştum, birinin annesi kedilerini sadece ciğerle beslemiş ve kedileri 20 küsür yaşında vefat etmiş. Özellikle taurin içerdiği için kalp çok faydalı. Bazı tavukçular kalbi ayrı satıyor ama her yerde olmuyor maalesef.

eceyalinay

sanmiyorum, iyice haşlandiktan sonra neden sorun olsun ki? ozellikle de bayilarak yiyorsa :)

Jdjs

Kuru mamadan daha sağlıklı zaten hayvanın doğası ciğer tavuk yemek imkanım olsa sürekli kedilerimi öyle beslerim