Kedinize Kuduz Aşısını Nerde Yaptırdınız

Busraaadgn

Öncelikle şunu sormak istiyorum devletin hangi kurumundan aşı için hizmet alabiliriz?
Birde benim kedimin çipi var ama daha hiç kuduz aşısı yaptırmadım. Bu gidecek olduğum kurumda bana ceza kesilir mi?

2 CEVAP

Alaskaa

Tarım il müdürlüğünde yapılıyor geçen sene çip taktırmak için gittiğimde yaptırmıştım bu sene de zamanı gelince tekrar yaptırdım. Ceza gibi bir işlem uygulayacaklarını düşünmüyorum. Bunu gittiğiniz veteriner bile yapabilir ama fiyat orda pahalı oluyor.

Mini2019

Kesinlikle ücretsiz yapılması gereken bir aşı kuduz.. şu an 950 TL istiyorlar veterinerde..

tarım il/ilçe müdürlükleri veteriner işlerinde şırınga parasına yapıyorlar.