Kedimin Boyun Bölgesinde Yaralar Çıktı

Nurcag

Kedimin boynunda yaralar çıkmaya başladı iki doz mantar aşısı yaptırdık dahada beter oldu batikonla temizledik ilaç sürdük gunden güne kedi kötüye gidiyo böyle birşey basina gelip çaresini bulan oldumu

2 CEVAP

Mini2019

hep söylüyorum, mantarda tanı olmadan asla aşı yapılmamalı, ilaç verilmemeli. Ülkemizdeki mantar aşıları bilinen 2-3 mantara etkili.
şu an vet ne dese yapacaksınız. aşı, yıkama, oral ilaç, solüsyon.. ama hiçbiri işe yaramayabilir..
bu sebeple, mantarsa mantarın türünü öğrenin mutlaka.. süreçte de bağışıklık yükseltici yaptırıp batikonla devam edebilirsiniz. sonunda da doğru aşıyla 2-3 dozda bitirebilirsiniz. aşı sonrası karaciğer desteğini de konuşun mutlaka...

Nurcag

Teşekkür ederim yorumunuz için