Kedim Mantar Mı Acaba

Hafsa535

Kedimin boynunda böyle bir yara oluştu bilgisi olan var mı acaba

3 CEVAP

Nurcag

Beyaz kedilerde kronik sanırım deri hastalıkları bizde aynı sorunu yaşıyoruz ne olduğu hakkında bilgi verirlerse burdan paylasirsaniz sevinirim çünkü biz birçok veterinere götürdüm ne olduğunu bulamadılar yalamasin timarlamasin dediler bir kaç melhem verip yolladılar

Fonfonella

Alerji ya da bir haşere ısırığı yüzünden olduğunu düşünüyorum. Mantar genelde kabuk bağlar ve başka yerlerde de olur. Yara izi ve kaşınmaya bactroban krem iyi geliyor. Birkaç gün düzenli kullanın kırmızılık ve kaşınma geçmez ise veterinere götürün.

Mini2019

Ense damlasından olmuş olabilir mi ? sırtına doğru da var sanki ?