Kedi Kıyafeti

Aranızda kedisine kıyafet giydiren var mı rahatsız oluyorlar mı ya da nasıl alışıyorlar? Öneriyor musunuz?

8 CEVAP

Elifoo

Kedi surekli olarak kendini temizleyen bir hayvan, dolayisiyla kiyafet onu rahatsiz edecektir. Tavsiye etmiyorum..

deniz_berkan

Kedilerinize hastalık dışında kıyafet giydirmeyin kendilerini yalayıp temizleyemiyorlar.

sophiee

Annem sophie için yelek örmüştü sadece bir kaç dakika giydirip fotoğrafını çektik. Kuzum felç olmuş gibi kaldı öyle yattı yere. Hiç mutlu olmadı. Çıkardığımız anda da kaçtı gitti saklandı tekrar giydireceğiz korkusuyla :) devamlı giydirmenin rahatsız edeceğini düşünüyorum hemen hareket edemiyor hem de yalayamaz kendini.

lodoss

bir ara denemek istemiştim giydirdiğim anda yere yattı süründü bende çıkarttım hemen çok rahatsız oluyorlar

bizimki atlet şeklinde tasmada bile sinirleniyor :(

Gardrop

Kış ayında öneririm ama yazın bence giydirme hava zaten sıcak kedi iyice bunalmasın

Derdedermanim

Çok gereksiz sfenks değilse gerekte yok zaten asla memnun olmazlar kıyafet içerisinde.

Elviss

Ben kedim Leona kazak örmüştüm kışın balkonda takılmayı seviyor ayazda soğuk almasın diye isterseniz fotoğraflardan bakabilirsiniz. Leonu kazak mutsuz etmedi ağresif tavırlar olmadı gayet güzel giydi çok ta yakıştı ama kendisini çok yalayan bir kedi olduğu için kendimi diye kazağı yalayıp sırılsıklam ettiğini gördüğüm de giydirmeme kararı aldım güzel oluyorlar ancak ben pek sağlıklı bulmuyorum :)