Kedimin Ağzı Etleri Kırmızı

Mia1roz3

Merhaba kedimin ağzı etleri biraz kızarık vet götürdüm cristalin sıkıp bi tane de ilac verdi ama asla sıkamıyorum vet ilerlemezse tedavilik bişey yok şuan falan dedi böyle kızarıklık yaşamış biri var mı

3 CEVAP

honeypie1

Ne ilacı verdi, ne teşhisi koydu?
İçine sinmeyen bir durum ise lütfen başka bir veterinere danışmaktan çekinmeyin. Ağız ile ilgili problemler kedilerin başına çokça geliyor maalesef. Düzenli bakım, diş fırçalamanın da gerektiği durumlar oluyor.

Fonfonella

Yakasından sert bir şekilde tutup ağzına sıkacaksınız başka çaresi yok. İlerler ise kedi acı çeker, maalesef ilaç verme durumunda sert olmak gerekiyor🥲

Venusss33

Veterinerinize danışıp "Oral cure" ürününü kullanmanızı tavsiye ederim sıkma konusunda da mecbur üstteki kullanıcının dediği gibi enseden tutup sıkıcaksınız kızarıklık olan yerlere